• POWERPLEX - Zestaw 3x100ml

POWERPLEX - Zestaw 3x100ml

Zapytaj o cenę

Producent: Selective Professional

Dostępność: Od ręki

Opis

SELECTIVE POWERPLEX - Zestaw 3x100ml

Czym jest Powerplex ? - Innowacyjna usługa w salonie

Powerplex chroni i wzmacnia włosy podczas procesów koloryzacji i rozjaśniania, drastycznie niwelując proces zniszczenia i złamania włosów podczas zabiegów chemicznych.PowerPlex wnika w korę włosa, wzmacniając go od wewnątrz i jednocześnie tworząc film zapewniający efekt wzmocnienia, rozświetlenia i ochrony powierzchni włosa.

Jak to działa?

PowerPlex Step 1 dodawany jest do każdego koloru/farby lub produktu rozjaśniającego, a zabieg jest przeprowadzany tak jak zwykle. Włosy są dokładnie spłukiwane, osuszane ręcznikiem, a następnie PowerPlex Step 2 zostaje nałożony na włosy od korzeni po końce. Po upływie zaledwie 10 minut, produkt jest spłukiwany, a włosy są gotowe do stylizacji lub kolejnego zabiegu.

Pozostałe zastosowanie PowerPlex:

Dzięki swoim silnym właściwościom wzmacniającym, może być również wykorzystany jako profesjonalny zabieg wzmacniający- regenerujący, szczególnie włosy mocno uwrażliwione i uszkodzone.Wystarczy zmieszać PowerPlex Step 1 ze zwykłą wodą i nałożyć na włosy klienta. Po 5 minutach, bez uprzedniego spłukiwania należy nałożyć PowerPlex Step 2. Po upływie zaledwie 10 minut włosy odzyskają nową siłę i będą gotowe do kolejnego zabiegu technicznego.

Co znajduje się w zestawie?

Zestaw składa się z 1x 100 ml Step 1 + 2x 100 ml Step 2. Każdy zestaw zawiera dodatkowo narzędzie do mierzenia ilości ml produktu Step 1 potrzebnego do każdego zabiegu oraz folder zawierający informacje o produkcie, instrukcje, FAQ, itp.

Cechy towaru

Kod towaru:
SEL0620
Identyfikator:
2467
Symbol:
Kod EAN:
8027483706207
Podatek VAT:
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe