Menu
ONcare Therapy Stimulate Intense Lotion - intensywne ampułki stymulujące zapobiegające wypadaniu włosów / 8 x 8ml
  Dodano do porównania
  Możesz dodać od 2 do 4 towarów
  Usuń porównanie

  ONcare Therapy Stimulate Intense Lotion - intensywne ampułki stymulujące zapobiegające wypadaniu włosów / 8 x 8ml

  
  
  141,00 zł / szt
  Kup teraz
  Udostępnij
  Zapytaj o towar
  Porównaj
  Nowość Towar polecany Super jakość Rekomendacja sprzedawcy


  Dostępność:  Od ręki Od ręki
  • Opis towaru
  • ONcare Therapy Loss Defence

   LINIA ZAPOBIEGAJĄCA WYPADANIU WŁOSÓW

   ONcare therapy LossDefence dzięki działaniu substancji REDENSYL® i innych składników naturalnych: Równoważy procesy fizjologiczne, Stymuluje metabolizm komórkowy, Usprawnia mikrocyrkulację.REDENSYL® to mieszanka 4 molekuł (DHQG, EGCG2, Glicyna, Cynk), która reaktywuje wzrost włosa i redukuje wypadanie w tylko 84 dni.

    

   Stimulate Intense Lotion - lotion stymulujący zapobiegający wypadaniu o intensywnym działaniu

    

   Dzięki intensywnemu działaniu Redensl i cennym substancjom czynnym zawartym w innowacyjnych topnikach ONcare pomaga przywrócić równowagę procesów fizjologicznych, stymuluje metabolizm komórkowy, poprawia mikrokrążenie poprzez zwiększenie procentu włosów w fazie Anagen. Zwalcza atrofię i starzenie się włosów, wzmacnia osłabione włosy i poprawia ich zdolności regeneracyjne, jednocześnie utrudniając czasowe wypadanie włosów zarówno u mężczyzn, jak i kobiet.

    

   Aktywne składniki:

   • REDENSYL® składa się z 4 głównych cząsteczek (DHQG, EGCG2, Glicina, Zinco) zdolnych do reaktywacji wzrostu włosów i zmniejszenia utraty w zaledwie 84 dni.

    

   Zastosowanie: Nałóż zawartość półfiolki równomiernie na czystą skórę głowy i wmasuj. Układaj włosy bez spłukiwania.  Częstotliwość użycia: W celu uzyskania najlepszych rezultatów zalecamy 1 aplikację dziennie (pół fiolki) przez 6 tygodni. W celu uzyskania maksymalnych efektów zalecamy przedłużenie jego stosowania do 3 miesięcy. Powtarzaj zabieg dwa razy w roku. Dla pełnego rezultatu używaj z szamponem Stimulate Selective Professional

    

   Pojemność: 8 x 8ml

  • Cechy towaru
   • Kod towaru SEL6517
   • Podatek VAT 23%
   • EAN 8027483765174
  • Opinie: 0