• MEDISEPT Zestaw do dezynfekcji - bezpieczny salon
  • MEDISEPT Zestaw do dezynfekcji - bezpieczny salon
  • MEDISEPT Zestaw do dezynfekcji - bezpieczny salon
  • MEDISEPT Zestaw do dezynfekcji - bezpieczny salon
  • MEDISEPT Zestaw do dezynfekcji - bezpieczny salon
  • MEDISEPT Zestaw do dezynfekcji - bezpieczny salon
  • MEDISEPT Zestaw do dezynfekcji - bezpieczny salon
  • MEDISEPT Zestaw do dezynfekcji - bezpieczny salon

MEDISEPT Zestaw do dezynfekcji - bezpieczny salon

159,00 PLN / kpl

Powiadom mnie o dostępności
Nowość Towar polecany Super jakość Rekomendacja sprzedawcy

Dostępność: Niedostępny

Opis

Zestaw marki MEDISEPT to komplet produktów który zapewni bezpieczeństwo w Twoim salonie! 

W skład zestawu wchodzi 5 produktów:

1. Velox TEA Płyn do dezynfekcji 1000ml

Bezaldehydowy gotowy do użycia preparat który posiada szerokie spektrum bójcze przeciw wirusom otoczkowym (HBV, HCV, HIV, Vaccinia, BVDV, Ebola, wirus grypa A, B, C, Herpes simplex), a działanie wynosi 30 sekund. Pojemność 1000 ml

Płyn do dezynfekcji sprzętu medycznego Velox Top , o pojemności 1 litra i neutralnym zapachu, jest przeznaczony do aparatury medycznej, łóżek, foteli zabiegowych i sprzętu stomatologicznego. Dostępny w butelkach z atomizerem oraz kanistrach o większej pojemności. Posiada szeroki zakres biobójczy i bardzo dobre właściwości myjące. 

2.  Velodes GEL żel do dezynfekcji rąk 500ml

To alkoholowy, gotowy do użycia produkt przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk w obszarzemedycznym, sektorze żywnościowym, w warunkach przemysłowych i domowych oraz w zakładach użyteczności publicznej, a także do dezynfekcji powierzchni mających i niemających kontaktu z żywnością. Przeznaczony również do dezynfekcji powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych. Wykazuje działanie bakteriobójcze, bójcze wobec prątków gruźlicy, drożdżakobójcze i ograniczone wirusobójcze (wobec Rotawirusa, Norowirusa) oraz bójcze wobec wirusów osłonkowych (w tym Vaccinia, BVDV, SARS-Cov-2, HIV, HBV, HCV). Jako wyrób medyczny do stosowania przez profesjonalnego użytkownika. Postać płynna.Higieniczna dezynfekcja rąk (wg EN 1500): 2 x 3 ml preparatu wcierać w dłonie przez 30 sekund (2 x 15 s).Chirurgiczna dezynfekcja rąk (wg EN 12791): 2 x 3 ml preparatu wcierać w dłonie przez 3 min. (2 x 90 s).

Przez cały czas utrzymywać ręce w stałej wilgotności poprzez uzupełnianie preparatu.
Dezynfekcja powierzchni: Spryskać z odległości ok. 30 cm i pozostawić do wyschnięcia.
Nie stosować na delikatnych powierzchniach wrażliwych na działanie alkoholi (np. szkło akrylowe) 

3. Quatrodes Forte koncentrat dezynfekcyjny do sprzętu 1000ml

Wydajny koncentrat do jednoczesnej dezynfekcji i mycia sprzętu medycznego / fryzjerskiego/ kosmetycznego oraz dużych powierzchni zmywalnych jak unity, podłogi, blaty. Zapewnia szerokie spektrum mikrobójcze już w 30sekund. Szerokie spektrum mikrobójcze już od 0,5%. Delikatny, świeży zapach. 

4. Alodes N gotowy płyn do dezynfekcji narzędzi 1000ml

Niezawodny płyn do dezynfekcji w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Natychmiastowo zabija wszelkie bakterie, wirusy i grzyby. 

Płyn do dezynfekcji, gotowy do natychmiastowego użycia. Szybko i skutecznie odkaża narzędzia kosmetyczne, takie jak grzebienie, szczotki, nożyczki, a nawet przyrządy do manicure. Działa wiruso i bakteriobójczo. Posiada szerokie spektrum biobójcze - zabija wirusy, bakterie, prątki i drożdże. 

5. Velox Foam Extra pianka do szybkiej dezynfekcji 1000ml

Pianka do szybkiej dezynfekcji o pojemności 1 litra, to produkt ze spryskiwaczem, który przeznaczony jest do sprzętu medycznego i zabiegowego oraz inkubatorów i lamp. Polecany do czyszczenia na blokach operacyjnych, posiada przyjemny zapach. Dezynfekcja jest szybka, uruchamia się w przeciągu 1 minuty.

Cechy towaru

Kod towaru:
SSE-GOT-ML
Identyfikator:
10557
Symbol:
Kod EAN:
Podatek VAT:
8%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe