Menu
Książka MODERN x OLDSQL HAIRCUTS MIXTAPE by Marek Krzyminski / miękka okładka
  Dodano do porównania
  Możesz dodać od 2 do 4 towarów
  Usuń porównanie

  Książka MODERN x OLDSQL HAIRCUTS MIXTAPE by Marek Krzyminski / miękka okładka

  
  
  199,00 zł / szt
  15 osób kupiło 15 osób kupiło 15 sztuk tego towaru
  Kup teraz
  Udostępnij
  Zapytaj o towar
  Porównaj
  Nowość Towar polecany Super jakość Rekomendacja sprzedawcy
  Dostępność:  Od ręki Od ręki
  • Opis towaru
  • Opis i kilka słów od samego autora książki - Marka Krzyminskiego:

    

   Stało się! Napisałem swoją książkę, a dokładniej kompendium wiedzy fryzjerskiej, które poprowadzi każdego fryzjera/barbera przez zagadnienia teoretyczne, tak aby wznieść swoją świadomość w pracy na wyższy poziom.

   Na kartach książki wyjaśniam wszystkie niezbędne terminy i aspekty techniczne, ale także przekazuję swój mindset, podejście do pracy i poruszam tematy dookoła fryzjerskie, takie jak sesje zdjęciowe, konsultacja czy motywacja w pracy. Traktuję tę książkę jako niezbędnik każdego fryzjera i cieszę się, że mogłem stworzyć coś takiego jako pierwszy ogólnodostępny materiał w języku polskim, oszczędzając innym setki godzin, które sam spędziłem na analizie, poszukiwaniach i tłumaczeniu wiedzy oraz teorii z języków obcych. Ta pomoc naukowa jest świetnym uzupełnieniem szkoleń, ale także dobrym materiałem na przetarcie szlaku świadomej pracy za fotelem. Uważam, że ta pozycja powinna znaleźć się w rękach fryzjera na każdym poziomie zaawansowania. Wierzę, że każdy wyciągnie z niej coś dla siebie.

    

   Książka MODERN x OLDSQL HAIRCUTS MIXTAPE jest moją odpowiedzią na zaobserwowane zapotrzebowanie na wiedzę teoretyczną w branży. Wielokrotnie spotykałem się z pytaniami czy mogę polecić jakąś książkę po polsku, gdzie znajdę całą niezbędną teorię do świadomej pracy. Niestety odpowiadałem, że nie, bo nie ma takiej. Często dostałem zapytania czy „sprzedam” swoją prezentację na szkolenia. Odpowiadałem, że nie, bo brakuje w nich mojego niezbędnego komentarza, który na żywo podczas szkolenia się pojawia.

   Te czynniki były bodźcem do napisania książki, w której na kartach znajdziesz takie zagadnienia jak:

   - pojęcia,

   - techniki,

   - kształty,

   - kinetyka,

   - sekcje i separacje,

   - geometria twarzy i głowy,

   - fade,

   - suszenie,

   - moje dodatkowe około-fryzjerskie przemyślenia.

    

   Wydanie w miękkiej okładce.

  • Cechy towaru
   • Kod towaru KSIAZKA02
   • Podatek VAT 23%
  • Opinie: 0