Intensywna kuracja odbudowująca Rigena Lifting - daj swoim włosom nowe życie!

Intensywna kuracja odbudowująca Rigena Lifting - daj swoim włosom nowe życie!

Odwodnione lub zniszczone włosy Daj im nowe życie!

Rigena Lifting to rewitalizująca kuracja do włosów, mająca na celu głęboką odbudowę włókna włosa

zniszczonego agresją chemiczną lub mechaniczną. Rigena Lifting wzmacnia włosy, czyni je

bardziej odpornymi, łatwiejszymi do układania i miękkimi w dotyku.                                                                                                 

 

Kluczowe składniki:

Hyamagic-4D ™

Kompleks 4 rodzajów kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej i różnej funkcjonalności, aby zbudować trójwymiarową sieć wewnątrz włosa oraz poprawić jego odporność i elastyczność.

Cząsteczki usieciowanego kwasu hialuronowego o ultrawysokiej masie cząsteczkowej (powyżej 8 000 000 daltonów) tworzą na powierzchni włosa film,  zmniejszając jego porowatość i przeciwdziałając utracie wody  z wnętrza łodygi. Cząsteczki o średniej masie (od 10 000 do 1 800 000 daltonów) wnikają w łodygę,  naprawiając uszkodzenia i zapewniając doskonałe nawilżenie .

 

Ekstremalnie niska waga pofragmentowanych cząsteczek kwasu hialuronowego (poniżej 5000 daltonów) szybko wnika do najgłębszych warstw, nawilżając i odbudowując włosy od wewnątrz.

Ekstrakt z kaszmiru

Zbudowany głównie z keratyny o bardzo dużym powinowactwie do włókna włosa, naprawia mostki między strukturami aminokwasów, które nadają włosom siłę.

Działa rewitalizująco , dzięki czemu struktura włosa jest mocniejsza i bardziej odporna na pękanie, nawet przy obciążeniach chemicznych i mechanicznych.

 

Produkty z serii Rigena Lifting: