Menu
BARBICIDE Spray do dezynfekcji / 750ml
  Dodano do porównania
  Możesz dodać od 2 do 4 towarów
  Usuń porównanie

  BARBICIDE Spray do dezynfekcji / 750ml

  
  
  44,90 zł / szt
  Kup teraz
  Udostępnij
  Zapytaj o towar
  Porównaj
  Producent BARBICIDE


  Dostępność:  Od ręki Od ręki
  • Opis towaru
  • Szukasz środka, który będzie bezpieczny zarówno dla powierzchni użytkowych i narzędzi, jak i skóry? Potrzebujesz wydajnego sprayu do dezynfekcji wszystkich powierzchni? Nie chcesz, by wybrany przez Ciebie produkt wywoływał podrażnienia lub reakcje alergiczne? Sięgnij po Spray BARBICIDE do dezynfekcji wszystkich powierzchni 750ml bez zapachu, który nie pozostawia plam na zabrudzonych powierzchniach i jest bezpieczny dla skóry.

   Spray BARBICIDE do dezynfekcji wszystkich powierzchni 750ml bez zapachu – pełna ochrona i dezynfekcja

   Spray wyróżnia się szerokim spektrum działania. Poradzi sobie z bakteriami takimi jak gronkowce, Pseudomonas a., Enterococcus h., prątkami gruźlicy Tbc, Escherichia Coli, grzybami typu Candida albicans oraz wirusami typu HIV, H1N1, HBV i HCV. Spray może być wykorzystywany do czyszczenia powierzchni akrylowych, stali szlachetnej, ceramiki, a także grzebieni, szczotek, wałków, prostownic, lokówek, nożyczek, urządzeń, leżanek, foteli, umywalek, mebli, podłóg oraz pozostałych akcesoriów kosmetycznych i fryzjerskich. Spray chroni narzędzi przed korodowaniem. Produkt do dezynfekcji wszystkich rodzajów powierzchni pomaga utrzymać nieskazitelną czystość w każdym gabinecie fryzjerskim, kosmetycznym, solarium, ośrodkach SPA i wellnes, gabinetach masażu, a także w salonach tatuażu. Produkt jest całkowicie bezpieczny nie tylko dla skóry, ale również dla narzędzi i powierzchni, które poddane są procesowi dezynfekcji. Nowoczesna formuła produktu opiera się na czwartorzędowych związkach amoniowych. Nie musisz się już martwić, że w składzie znajdziesz etanol, aldehydy lub fenole, które mogą wywoływać reakcje alergiczne.

    

   Sposób użycia: Spryskać powierzchnię preparatem BARBICIDE, odczekać wymagany czas kontaktu preparatu z powierzchnią i wytrzeć. Czas dezynfekcji: minimum 1 minuta, zalecane do pełnego działania 3 minuty.

   Pojemność: 750ml

  • Cechy towaru
   • Kod towaru BARB0633
   • Podatek VAT 23%
   • EAN 5906735706338
  • Opinie: 0