Menu
BABYLISS PRO Trymer Skeleton Gold FX7870GE
Towar archiwalny
BABYLISS PRO Trymer Skeleton Gold FX7870GE
Towar archiwalny
 • BABYLISS PRO Trymer Skeleton Gold FX7870GE
 • BABYLISS PRO Trymer Skeleton Gold FX7870GE
Dodano do porównania
Możesz dodać od 2 do 4 towarów
Usuń porównanie
Przeglądasz ofertę archiwalną, wybrany towar jest niedostępny.

BABYLISS PRO Trymer Skeleton Gold FX7870GE


Sprawdź aktualne oferty w tej kategorii
Nowość Towar polecany Super jakość Rekomendacja sprzedawcy
Producent BABYLISS


Dostępność:  Dostępny na zamówienie Dostępny na zamówienie
 • Opis towaru
 • BABYLISS4BARBERS Trymer Skeleton FX7870GE Gold

   

  Wysokiej jakości, odsłonięty 360-stopniowy nóż w kształcie litery T

  Precyzyjnie zaprojektowane ostrze T 40 mm DLC / Tytan z regulacją zerowej szczeliny. Idealny do dokładnego przycinania, precyzyjnego rysowania konturu szyi i brody, a także wygalania w okolicach uszu, układania włosów i tatuaży. Idealny do cienkich linii i kreatywnego stylu. Odsłonięty o 360 stopni, aby zapewnić doskonałą widoczność niezależnie od pozycji, w której trzymasz trymer. Zawiera specjalnie zaprojektowane narzędzie do regulacji, aby zerować szczelinę ostrza bez konieczności jego wyjmowania

   

  Potężny silnik cyfrowy

  Elektroniczny silnik cyfrowy o wysokim momencie obrotowym i wysokim momencie obrotowym zapewnia wysoką wydajność i czyste cięcie. Postęp technologiczny sterowanych elektronicznie silników cyfrowych pozwala im być lżejszymi, cechować się ultra niskim poziomem wibracji, zużywać mniej energii, mieć dłuższą żywotność i generować mniejsze zanieczyszczenie hałasem. Przewód dużej mocy lub sterowanie bezprzewodowe. Idealny do wszystkich rodzajów włosów.

   

  100% profesjonalizmu

  Solidna, całkowicie metalowa obudowa zaprojektowana z myślą o profesjonalnej niezawodności i bezkompromisowej integralności. 3-godzinne szybkie ładowanie i 2-godzinny czas pracy akumulatora zapewniają maksymalną elastyczność, oszczędność czasu i wydajność.

   

  Komfort:

  Korpus SKELETONFX jest naukowo wyważony, aby zapewnić doskonałą ergonomię. Posiada radełkowany, antypoślizgowy uchwyt dla wygody i wsparcia. To wysoce techniczne urządzenie jest lekkie i ciche. Poza stylowym wyglądem, maszynka jest doskonale wyważona, aby zapewnić najwyższą ergonomię i niezwykle wysoką moc. Ten wytrzymały profesjonalny trymer wyposażony jest w 40 mm regulowany zerowy nóż DLC / tytan T oraz silnik EDM TECHNOLOGY * zaprojektowany przez FERRARI, aby zapewnić wyjątkową wydajność cięcia i precyzyjne sterowanie. Akumulator litowo-jonowy zapewnia ultraszybki czas ładowania i wyjątkowy 2-godzinny bezprzewodowy czas pracy!

   

  Skeletonfx będzie twoim współpracownikiem przez długi czas i im dłużej będziesz go utrzymywał w czystości, tym dłużej będzie on spełniał swoje zadania.. Uwielbiaj swoje narzędzie i upewnij się, że jest utrzymywane w czystości, aby zapewnić odpowiednią wydajność pracy. Codziennie czyść i smaruj oliwką, dezynfekuj tylko przeznaczonymi do tego środkami.

   

 • Cechy towaru
  • Kod towaru BAB7870GE
  • Podatek VAT 23%
  • EAN 3030050157505
 • Opinie: 0