• BABYLISS PRO Trymer Skeleton Gold FX7870GE
  • BABYLISS PRO Trymer Skeleton Gold FX7870GE
  • BABYLISS PRO Trymer Skeleton Gold FX7870GE
  • BABYLISS PRO Trymer Skeleton Gold FX7870GE

BABYLISS PRO Trymer Skeleton Gold FX7870GE

Zapytaj o cenę
Nowość Towar polecany Super jakość Rekomendacja sprzedawcy

Producent: BABYLISS

Dostępność: Dostępny na zamówienie

Opis

BABYLISS4BARBERS Trymer Skeleton FX7870GE Gold

 

Wysokiej jakości, odsłonięty 360-stopniowy nóż w kształcie litery T

Precyzyjnie zaprojektowane ostrze T 40 mm DLC / Tytan z regulacją zerowej szczeliny. Idealny do dokładnego przycinania, precyzyjnego rysowania konturu szyi i brody, a także wygalania w okolicach uszu, układania włosów i tatuaży. Idealny do cienkich linii i kreatywnego stylu. Odsłonięty o 360 stopni, aby zapewnić doskonałą widoczność niezależnie od pozycji, w której trzymasz trymer. Zawiera specjalnie zaprojektowane narzędzie do regulacji, aby zerować szczelinę ostrza bez konieczności jego wyjmowania

 

Potężny silnik cyfrowy

Elektroniczny silnik cyfrowy o wysokim momencie obrotowym i wysokim momencie obrotowym zapewnia wysoką wydajność i czyste cięcie. Postęp technologiczny sterowanych elektronicznie silników cyfrowych pozwala im być lżejszymi, cechować się ultra niskim poziomem wibracji, zużywać mniej energii, mieć dłuższą żywotność i generować mniejsze zanieczyszczenie hałasem. Przewód dużej mocy lub sterowanie bezprzewodowe. Idealny do wszystkich rodzajów włosów.

 

100% profesjonalizmu

Solidna, całkowicie metalowa obudowa zaprojektowana z myślą o profesjonalnej niezawodności i bezkompromisowej integralności. 3-godzinne szybkie ładowanie i 2-godzinny czas pracy akumulatora zapewniają maksymalną elastyczność, oszczędność czasu i wydajność.

 

Komfort:

Korpus SKELETONFX jest naukowo wyważony, aby zapewnić doskonałą ergonomię. Posiada radełkowany, antypoślizgowy uchwyt dla wygody i wsparcia. To wysoce techniczne urządzenie jest lekkie i ciche. Poza stylowym wyglądem, maszynka jest doskonale wyważona, aby zapewnić najwyższą ergonomię i niezwykle wysoką moc. Ten wytrzymały profesjonalny trymer wyposażony jest w 40 mm regulowany zerowy nóż DLC / tytan T oraz silnik EDM TECHNOLOGY * zaprojektowany przez FERRARI, aby zapewnić wyjątkową wydajność cięcia i precyzyjne sterowanie. Akumulator litowo-jonowy zapewnia ultraszybki czas ładowania i wyjątkowy 2-godzinny bezprzewodowy czas pracy!

 

Skeletonfx będzie twoim współpracownikiem przez długi czas i im dłużej będziesz go utrzymywał w czystości, tym dłużej będzie on spełniał swoje zadania.. Uwielbiaj swoje narzędzie i upewnij się, że jest utrzymywane w czystości, aby zapewnić odpowiednią wydajność pracy. Codziennie czyść i smaruj oliwką, dezynfekuj tylko przeznaczonymi do tego środkami.

 

Cechy towaru

Kod towaru:
BAB7870GE
Identyfikator:
9869
Symbol:
Kod EAN:
3030050157505
Podatek VAT:
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe